Balsių šeimos medicinos centras savo veiklą pradėjo 2000 metais, sudaręs sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa dėl nemokamų paslaugų teikimo gyventojams. Centro veikla pirmiausiai buvo nukreipta į Balsių ir aplinkinių rajonų gyventojų medicininius poreikius.

Iš pradžių Centre buvo teikiamos vien tik šeimos gydytojų paslaugos. Vėliau pradėta teikti gydytojų odontologų, gydytojų specialistų, masažo, slaugos namuose, akušerijos, dantų protezavimo  bei kitos medicininės paslaugos,  kurias norėjo gauti mūsų Centro pacientai.

Šiuo metu Centre įvairias medicinines paslaugas teikia ir dirba daugiau kaip 40 įvairių sričių gydomosios medicinos bei slaugos specialistų.  Vykdomos visos Valstybinės ligonių kasos finansuojamos profilaktinės programos, atliekami įvairūs laboratoriniai tyrimai. Greta daugelio nemokamų paslaugų, pacientai gali gauti mokamų paslaugų jiems to pageidaujant.

Tikimės, kad artimiausiu metu Centro pacientams galėsime pasiūlyti daug naujovių, kurios pirmiausiai nukreiptos į  E-sveikatos projektų įgyvendinimą, geresnes darbo ir paslaugų teikimo sąlygas, naujas paslaugas, kurių pageidauja Centro pacientai.